Idź do spisu treści

Menu główne:

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE > STACJONARNE

  AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE STACJONARNE - W OBUDOWIE

Średnie i duże agregaty prądotwórcze o mocach od 16 do 600 KW wykonane w obudowie stalowej, wyciszonej i odpornej na warunki atmosferyczne. Obudowa wykonana z blachy ocynkowanej i malowana proszkowo, zapewnia również skuteczną ochronę przed dostępem osób niepożądanych.

Nowocześnie zaprojektowanie o niskim natężeniu hałasu generatory prądotwórcze z silnikami diesla są oszczędne w eksploatacji oraz niezawodne w codziennym użytkowaniu. Wyposażone w automatyczny układ stabilizacji napięcia AVR oraz w nowoczesny elektroniczny panel kontrolno-pomiarowy firmy ComAp z wyświetlaczem LCD oraz menu w języku polskim, monitorujący podstawowe parametry pracy silnika oraz wytwarzanego napięcia, w przypadku przekroczenia wartości dopuszczalnych automatycznie zatrzymuje silnik. Umożliwia pracę on-line przez zintegrowany modem GSM lub Ethernet.

Wyposażenie agregatów

● prądnica bezszczotkowa TFW
● elektroniczny panel kontrolno-pomiarowy
● zintegrowany SZR
● instalacja elektryczna z ładowarką akumulatorów
● akumulatory
● podgrzewacz chłodziwa
● zbiornik paliwa na min 10h pracy
● tłumik wewnątrz kontenera

POBIRERZ ULOTKĘ!


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

.
Andrzej:   +48 502 642 724
Leszek:
  +48 887 601 675

F
ax: +48 22 270 28 28
E
-mail: biuro@agregaty-finco.plW obudowie agregatu (lub w oddzielnej rozdzielni) zamontowany jest układ SZR i zintegrowany ze sterownikiem agregatu. Układ SZR wyposażony w podwójną blokadę (elektryczną i mechaniczną) realizuje przełączenie zasilania po zaniku napięcia sieciowego na agregat i po jego powrocie na sieć.
Zastosowania: Możliwości różnorodnych zastosowań jako stałe lub rezerwowe źródło energii wszędzie tam, gdzie jest wymagane np. pogotowie, straż pożarna, wodociągi, Urzędy Gmin (sztaby antykryzysowe), autostrady, centra logistyczne, obiekty przemysłowe i gastronomiczne itd.

Dane techniczne agregatów seryjnie produkowanych:
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego